Profil společnosti

Profil společnosti

Společnost Administrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s. založili v roce 2013 Jaromír Císař, Oldřich Řeháček, Petr Michal a Pavel Smutný. Jejímu vzniku předcházela dlouholetá spolupráce zakladajících společníků v oblasti úpadkového práva.

Na samotný výkon funkce insolvenčního správce se naše činnost začala zaměřovat po přijetí nové zákonné úpravy odvětví insolvenčního práva v roce 2008. Každodenní prací se snažíme přispívat k celkové kultivaci našeho oboru.

Nejdůležitější je pro nás kvalita a transparentnost naší činnosti. Tyto dvě hodnoty nám poskytují prostředek pro dosažení nejvyššího uspokojení věřitelů při zachování respektu k právům dlužníků.

V roce 2015 jsme byli oceněni mezinárodním oceněním Global Law Experts jako nejlepší firma pro oblast insolvenčního práva v České republice. O to více si ceníme toho, že jsme v roce 2016 získali toto ocenění podruhé v řadě.

V roce 2016 byla společnost Administrace insolvencí CITY TOWER, v.o.s. vyhlášena vítězem pro kategorii insolvenčního práva Právnická firma roku 2016 v České republice a získala tak ocenění ACQ5 Global Awards 2016.

 

Společníci